META Şansınız veya Kabusunuz olabilir!?

META Veri deponuz riskli bir yatırım olabilir.

 

Platformunuzu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Hangi metaverse daha büyük getiri sağlayacak? Emlak veya meta Para hangisi daha verimli olacak? Ya yatırımlarınız güvenle saklanabilecek mi?

 

Metaverse arazisi ve kripto, geleceğin teknoloji meraklılarının bir sonraki dijital sınıra yatırım yapma yollarından sadece birkaçı. Yatırım yaparken çok daha fazla riskleri olduğu unutulmalmaladır.

 

Tüm verilerinize ulaşabilecek yani tüm şifrelerinize ortak olabilecek bir varlık. Ailenize bile tam güvenmezken sadece bir şirketin yönetiminde olan META ya nasıl güveneceksiniz.

 

Facebook, Instagram, Whatsapp ve Messenger hepsi tek şirket kontrolünde ve kullanıcılarının kişisel verileri özellikle sosyal ağlar aracılığı ile daha da risk altında.

 

Ve maalesef günümüzde çok konuşulmayan meta hacker robotlar hayatımızı kalıcı risklere sokacaktır. Hiç bitmeyen kâbusumuz olamaya aday meta kırıcı robotlar.

 

Google, Apple, Facebook, Amazon, Microsoft, hepsi ağ etkilerine güveniyor ve destekliyor. Nedeni proje partneri olmalarıdır. Unutmayın hepsi için en değerli varlık veri veri için içimize girmeleri bunun içinde en kolay yol sanal âlem.

 

Kripto gibi Meta hisse senetleri büyük rant kapısıdır. Ancak hangi mecranın doğru çalıştığı iyi bilinmelidir. Meta alanları satın alma sadece reklamlarla metaverse hisse senedini satın alma birçok yatırımcıyı zora sokacaktır.

 

Gelecek yıllarda çok yakında her on kişiden en az birini ilgilendirecek olan META hayatı ve kazançları çok farklı boyutlara taşıyacaktır.

 

Oyun, obje ve yatırım hepsi bir arada olan META aslında sanal dünyanın insan hayatına dokunuşu olarak ta adlandırılabilir.

 

Haklarınızın korunmasını istiyorsanız, Regülasyonu Ülkenizde olmayan, veri merkezinin ülkenizde olmayan ve vergisinin ülkenizde ödenmeyen hiçbir META da yer almayın. 07 02 2022

Hayrettin Özaydın